![](https://odek.eu/wp-content/uploads/2023/09/374741451_280942311355785_6138947292053933257_n.jpg)
Підприємство “ОДЕК” учасник проекту “Моя Незалежність”
September 3, 2023 7:12 amРедакційний колектив відзначив ОДЕК як приклад соціально відповідального бізнесу, одного з лідерів роботодавців області та сумлінного платника податків.
– Для нас знаково та важливо, що нашу роботу помічають. Адже ми щоденно працюємо для того, щоб тримати економічний фронт, підтримувати ЗСУ та робити свій внесок у перемогу, – зазначив голова Наглядової ради підприємства Вадим Шемонаєв.
Categorised in:
This post was written by odek.user01