“ОДЕК” продовжує одноосібно лідирувати і забирає призи та персональні нагороди Верес бізнес ліги

October 19, 2023 8:24 pm Published by
⚽ Один з найменш гольових матчів у Верес Бізнес Ліга провів одноосібний лідер та фаворит змагань, команда “ОДЕК”. У дев’ятому турі лише два м’ячі оржівці забили у ворота Elixus Хімк. Цього виявилось достатньо, щоб здобути восьму поспіль перемогу у стількох же зіграних матчах на турнірі. “ОДЕК” продовжує упевнено посідати перше місце у турнірній таблиці.
Так само упевнено першість тримає гравець нашої команди Владислав Семенчук у змаганнях кращих бомбардирів ліги. Оржівець має в своєму активі 12 забитих голів. Ще один наш футболіст Михайло Трофімчук довів лік своїх забитих голів до дев’яти. З цим показником він зараз ділить друге місце в перегонах голеадорів.
Вищезгаданий Михайло Трофімчук перед перед іграми туру отримав заслужені призи як кращий гравець восьмого ігрового тижня. Нагороду за один з кращих голів минулого вікенду також дісталася Вадиму Ящуку.
Найближчої суботи, 21 жовтня, о 16:00 “ОДЕК” зіграє зі своїм найближчим переслідувачем у турнірній таблиці, командою “Реал-Вікінг”. Запрошуємо уболівальників прийти та підтримати команду. Усі матчі Верес Бізнес Ліга відбуваються на штучному полі НТБ Верес у Рівному на вулиці Захисників Маріуполя. ⚽

Categorised in:

This post was written by odek.user01