![](https://odek.eu/wp-content/uploads/2023/09/371762973_278731884910161_863441275042261784_n.jpg)
“ОДЕК” лідирує у Верес Бізнес Ліга
August 30, 2023 7:11 am![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Ставити максимальні завдання та успішно їх досягати – це кредо, яким керуються на ТОВ “ОДЕК” Україна. Стосується це не лише бізнесу та виробництва, але й інших напрямків, де представлене товариство.
Футбольна команда “ОДЕК” вийшла в лідери “Верес Бізнес Ліги”. У третьому турі змагань оржівці здобули перемогу над суперником, командою “Альянс”, з вражаючим рахунком 11:1.
Наразі, “ОДЕК” вийшов із “затінку” суперників та очолив турнірну таблицю змагань. Гравець нашої команди Владислав Семенчук забивши 7 голів у трьох матчах вийшов на перше місце в індивідуальному рейтингу серед кращих бомбардирів “Верес Бізнес Ліги”.
Вітаємо наших футболістів, бажаємо не збавляти обертів та вболіваємо разом за команду! ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Categorised in:
This post was written by odek.user01