Голова Рівненської ОВА з польською делегацією відвідали “ОДЕК”

July 27, 2023 1:37 pm Published by

Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль разом з польською делегацією в рамках створення та розвитку меблевого кластеру на Рівненщині, відвідали «ОДЕК» – одне з найбільших підприємств із виробництва фанери не лише на Рівненщині, а й в Україні.

Ян Шинака, президент правління Szynaka-Meblе (найбільшої меблевої фірми в Польщі), розповів, що співпраця з деревообробними підприємствами на Рівненщині точно входить в їхню стратегію. Вони бачать спільне виробництво та можливості виходу на європейський і світовий ринок.

Наразі «ОДЕК» виробляє вдвічі більше плану. Підприємство мало проектну потужність всього 50 тис м³, а зараз збільшились до 105 тис м³ фанери. Все вдалося зробити завдяки модернізації виробництва, злагодженій роботі і попиту на українську продукцію.

Для області підприємство – це 1700 робочих місць і гарант економічної стабільності. Більше 160 працівників мобілізовані і служать в лавах ЗСУ. Проте їхні місця не скорочені, їх зайняли жінки, які виконують складні операції та розуміють свою відповідальність.

На підприємстві хороший мікроклімат. Тут працюють як з найближчих громад, так і з Волинської області. Є організована доставка працівників у радіусі 80 км.

Такі підприємства як «ОДЕК» роблять Рівненщину меблевою столицею України. “За останніх декілька років ми зайняли лідируючу позицію і продовжуємо її нарощувати”, – підсумував візит Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Categorised in:

This post was written by odek.user01